Elegancka lampa podłogowa z abażurem GRESA RC1247-FL-01-R/MA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 165 cm, wysokość abażura 29 cm |
| Szerokość | 38 cm (szerokość abażura) |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ, plisowany abażur z atłasu, wykończony lamówką, kryształ wysokiej jakości |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancka lampa podłogowa z abażurem. Luksusowa lampa na efektownym, znakomicie wykonanym stelażu zwieńczona abażurem z plisowanego atłasu i ozdobnym kryształem. Lampa doskonałej jakości, świetnie pasuje do wnętrz o klasycznym wystroju, lampa idealnie komponuje się z pozostałym oświetleniem z serii GRESA.

