Luksusowy podwójny kinkiet mosiądz GRESA RC1247-WL-02-R/MA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 39 cm |
| Szerokość | 39 cm, odległość od ściany 25 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ, kryształy wysokiej jakości |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Luksusowy podwójny kinkiet mosiądz. Wspaniały kinkiet do salonu, zachwyca klasycznym kształtem, połączonym z dużą ilością ozdób- rzeźbień i kryształków. Lampa znakomicie prezentuje się w zestawieniu z żarówkami typu "płomyk". Kinkiet najwyższej jakości, znakomicie wykonany, od wiodącego niemieckiego producenta.

