Żyrandol świecznikowy do salonu z kryształami GRESA RC1247-PL-06-R/MA 6-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 76-116 cm |
| Szerokość | 63 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ, kryształy wysokiej jakości |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Żyrandol świecznikowy do salonu z kryształami. Przepiękny okazały żyrandol w kolorze mosiądzu, bogato zdobiony. Stelaż lampy ozdobiono rzeźbionymi ornamentami i mnóstwem kryształów. Znakomity żyrandol do salonu- bardzo elegancki i przyciągający uwagę, świetnie pasuje do aranżacji w klasycznym stylu. Do żyrandola szczególnie polecamy żarówki przypominające płomień świecy, które najlepiej podkreślą jego styl.
Lampa wymaga samodzielnego złożenia według załączonej instrukcji.

