Elegancki kinkiet regulowany EJE FLEKSI S 19067 BS/BL/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość klosza 9,5 cm |
| Szerokość | szerokość klosza 5,5 cm, odległość od ściany 23 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, wyłącznie żarówki LED |
| Materiał | stal lakierowana na kolor mosiądz, czarny peszel |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki kinkiet regulowany. Wyjątkowo efektowny nowoczesny kinkiet z mosiężnym kloszem, umieszczonym na elastycznym ramieniu. Praktyczna a jednocześnie bardzo stylowa lampa na ścianę, która będzie świetnym wyborem do sypialni. Kinkiet pasuje do wielu modnych aranżacji, świetnie uzupełni serię wiszących lamp EJE, także z mosiężnymi kloszami.

