Nowoczesna lampa wisząca tuba EJE L 18800 BS/BL/N mosiądz
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm, wysokość korpusu lampy 40 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, wyłącznie żarówki LED |
| Materiał | stal lakierowana na kolor mosiądzu, czarna podsufitka |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca tuba, wykonana z mosiądzu, zwraca uwagę efektownym, złocistym kolorem. Ta minimalistyczna lampa wisząca będzie wspaniale wyglądać we wnętrzach z akcentami czerni, ciemnej szarości i naturalnego drewna. Idealny dodatek do najmodniejszych aranżacji.

