Nowoczesna biała lampa salonowa EJE 16481/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość pojedynczego klosza 40 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Źródło światła | 3 x GU10 max 10W tylko led |
| Materiał | mosiądz, stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna biała lampa salonowa. Piękna lampa o nowoczesnym ciekawym dizajnie. 3 białe tuby zostały zawieszone na prostokątnej długiej podsufitce. Idealne połączenie prostego kształtu i eleganckiego wykończenia.

