Oryginalna potrójna lampa wisząca do salonu EJE 17863/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość pojedynczego klosza 40 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Źródło światła | 3 x GU10 max 10W tylko led |
| Materiał | mosiądz, stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Oryginalna potrójna lampa wisząca do salonu. Piękna lampa o prostym kształcie- 3 mosiężne tuby zostały zawieszone na prostokątnej długiej podsufitce. Znakomite połączenie prostego kształtu i bogatego, złocistego wykończenia. Lampa wisząca EJE idealnie pasuje do modnych i nowoczesnych wnętrz z ciekawymi akcentami.

