Elegancki kinkiet ścienny do sypialni NEPTO 11900 NTK MS/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 36 cm, odległość od ściany: 12 cm |
| Źródło światła | 2 x G9 LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY,kolor klosza BURSZTYN |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki kinkiet ścienny do sypialni. Efektowny kinkiet inspirowany modnym stylem industrialnym. Połączenie wyrazistej eleganckiej złotej ramy z oryginalnym kloszem w kolorze bursztynu tworzy piękną całość. Idealny do sypialni bądź salonu.

