Złoty nowoczesny plafon sufitowy NEPTO 11898 NT3 MS TR/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY, klosz BURSZTYN |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty nowoczesny plafon sufitowy. Efektowny plafon sufitowy w kolorze złotym z pięknymi oryginalnymi bursztynowymi kloszami dedykowany do eleganckich wnętrz w domu i nie tylko. Plafon doskonale wygląda zawieszony nad stołem. Seria NEPTO to wysokiej jakości oświetlenie polskiej produkcji.

