Czarny plafon do salonu NEPTO 11904 NT3 CZ BU/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, kolor klosza BURSZTYN |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny plafon do salonu. Stylowy plafon sufitowy w kolorze czarnym z pięknymi oryginalnymi kloszami dedykowany do eleganckich wnętrz w domu i nie tylko. Plafon doskonale wygląda zawieszony nad stołem. Seria NEPTO to wysokiej jakości oświetlenie polskiej produkcji. Prezentuje niezwykle ciekawe wzornictwo.

