Srebrna nowoczesna 4-ramienna lampa wisząca NEPTO 11902 NT4 NI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 86 cm |
| Źródło światła | 4 x G9 LED |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL, kolor klosz DYMNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrna nowoczesna 4-ramienna lampa wisząca. Efektowna lampa dedykowana do eleganckich wnętrz w domu i nie tylko. Żyrandol 4-punktowy w nowoczesnym wydaniu to świetna propozycja i ciekawe wzornictwo. Lampa doskonale wygląda zawieszona nad stołem. Seria NEPTO to wysokiej jakości oświetlenie polskiej produkcji.

