Elegancki kinkiet z abażurem PLANTO HK/P1LANT1 PL/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 38,1 cm |
| Szerokość | 15,2 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY ANTYCZNY NIKIEL, abażur |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki kinkiet z abażurem do salonu. Kinkiet, który idealnie uzupełnia linię zjawiskowych lamp PLANTO. Lampa zachwyca wzornictwem i ogromną dbałością o szczegóły, zgrabny abażur dodaje jej wdzięku. PLANTO to seria najwyższej jakości, ekskluzywnego oświetlenia, które specjalnie dla Państwa sprowadzamy aż z Wielkiej Brytanii, te luksusowe lampy cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

