Luksusowy plafon do salonu PLANTO HK/P1LANT/F/L PL/EL 3-płomieniowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22,2 cm |
| Szerokość | 40,6 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY ANTYCZNY NIKIEL, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Luksusowy plafon do salonu- piękna lampa sufitowa wykonana z ogromną dbałością o szczegóły. Plafon ze szklanym kloszem pięknie rozprasza światło i prezentuje się wyjątkowo elegancko. W niższym pomieszczeniu znakomicie zastąpi żyrandol. Lampa najwyższej jakości, specjalnie sprowadzana z Wielkiej Brytanii.

