Luksusowy kinkiet łazienkowy PLANTO HK/P1LANT/BATH PL/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 12,4 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W LED G9 (żarówka w komplecie) |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY ANTYCZNY NIKIEL, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Luksusowy kinkiet łazienkowy wyróżniający się oryginalnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania. Ta niewielka lampa idealnie nadaje się do umieszczenia obok łazienkowego lustra. Kinkiet przypominający kształtem owoc ananasa został wykonany z ogromną dbałością o detale, dzięki wysokiej klasie szczelności- IP44 można cieszyć się jego pięknem przez wiele lat.

