Luksusowy żyrandol do salonu PLANTO HK/P1LANT3 PL/EL 4-punktowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 89 cm, maksymalna: 236,5 cm |
| Szerokość | 54,6 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY ANTYCZNY NIKIEL, abażury, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Luksusowy żyrandol do salonu. Przepiękna i bardzo okazała lampa wisząca wykonana z ogromną dbałością o detale. Wspaniały 3-ramienny stelaż ozdabia efektowny szklany klosz w kształcie ananasa, umieszczony w centralnej części. Bardzo eleganckie abażury w subtelnym odcieniu ozdabiają lampę i dodają jej ciepłego blasku. Ekskluzywna lampa, sprowadzana z Wielkiej Brytanii, pasuje do nawet najbardziej eleganckich wnętrz.

