Elegancki żyrandol biały do klasycznego salonu GOLDSUN AB 1336G/26/50 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 55 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 26 BIAŁY |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 50 SUROWY WELUR ze złotym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych na zdjęciach (podczas zakupu należy zaznaczyć wybrany kolor abażurów) |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek, możliwość podłączenia do podwójnego włącznika |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Elegancki żyrandol biały do klasycznego salonu GOLDSUN z abażurami z białego weluru to eleganckie oświetlenie do wnętrz w jasnych tonacjach. Połączenie białego stelaża i welurowych kloszy tworzy subtelny, spójny wygląd, który wprowadza do pomieszczenia miękkość i przyjemne światło. Lampa daje równomierne, delikatne oświetlenie, dzięki czemu świetnie pasuje do salonu, jadalni czy sypialni urządzonej w klasycznym stylu. To wybór dla miłośników prostoty i harmonii.
Model wyprodukowano w Polsce.

