Żyrandol biały z beżowym kloszami GOLDSUN AB 1336G/26/03 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 55 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 26 BIAŁY |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 03 BEŻ lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek, możliwość podłączenia do podwójnego włącznika |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Żyrandol biały z beżowym kloszami GOLDSUN z beżowymi abażurami to klasyczna i ponadczasowa propozycja do eleganckich wnętrz. Jasny stelaż w połączeniu z naturalną barwą kloszy tworzy spójną, lekką kompozycję, która subtelnie rozjaśnia pomieszczenie, dodając mu przytulności i ciepła. To model, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach klasycznych, prowansalskich czy skandynawskich. Sprawdzi się w salonie, sypialni, jak i stylowej jadalni.
Model wyprodukowano w Polsce.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru stelaża oraz abażurów. Poniżej wzorniki kolorów.
*uwaga: lampy produkowane na indywidualne zamówienie według specyfikacji Klienta (np. zmiana koloru stelaża i abażura na inny niż widoczny na zdjęciu głównym przy wybranym produkcie, skracane, wydłużane itp.) nie podlegają zwrotom i wymianie



