Klasyczny żyrandol do pokoju GOLDSUN AB 1336G/26/14 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65 cm (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, na 1 oczku lampa ma 55 cm,) |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor 26 BIAŁY |
| Abażur | o wymiarach 9/15 cm, wysokość 14 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 14 CZARNY lub dowolny z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Klasyczny żyrandol do pokoju w ponadczasowej czarno- białej odsłonie. Lampa wisząca na pięknym, delikatnym stelażu ze zgrabnymi abażurkami z tkaniny- wyjątkowo efektowna, starannie wykonana przez polskiego producenta. GOLDSUN to jeden z naszych najpiękniejszych modeli żyrandoli, zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów.


