Lampa wisząca z welurowymi abażurami GOLDSUN AB 1336G/26/56 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 55 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 26 BIAŁY |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 52 RÓŻOWY WELUR ze złotym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych na zdjęciach (podczas zakupu należy zaznaczyć wybrany kolor abażurów) |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek, możliwość podłączenia do podwójnego włącznika |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa wisząca z welurowymi abażurami GOLDSUN 5-ramienny z abażurami z beżowego weluru to elegancka i ponadczasowa propozycja do wnętrz z nutą przytulności. Beżowy welur w połączeniu ze złotym wnętrzem abażurów tworzy ciepły, miękki blask, który buduje wyjątkowy nastrój. Biały stelaż nadaje całości lekkości i świeżości, sprawiając, że lampa doskonale odnajdzie się zarówno w salonie, sypialni, jak i w jadalni nad stołem.
Model wyprodukowano w Polsce.

