Kinkiet do korytarza w kolorze starego złota KSARO 11178/XS/K/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor PATYNA |
| Abażur | abażury ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg; mocowanie na hak |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kinkiet do korytarza w kolorze starego złota KSARO to klasyczna lampa ścienna, która dobrze pasuje do wnętrz w tradycyjnym stylu. Ma patynowany stelaż w kolorze starego złota i biały, szklany klosz. To połączenie nadaje jej elegancki wygląd. Kinkiet sprawdzi się w sypialni, korytarzu lub holu.

