Potrójna lampa wisząca KSARO 11175/XS/3/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor PATYNA |
| Abażur | abażury ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg; możliwość podłączenia do podwójnego włącznika; mocowanie do sufitu na hak |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Potrójna lampa wisząca KSARO to elegancka, klasyczna lampa z trzema ramionami w kolorze starego złota. Ma patynowany stelaż i szklane klosze w białym kolorze, ze złotym wykończeniem. Świetnie sprawdzi się w jadalni, kuchni, salonie lub sypialni urządzonych w tradycyjnym stylu.

