Klasyczny żyrandol patynowany ze szklanymi kloszami KSARO 11177/XS/5/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor PATYNA |
| Abażur | abażury ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg; możliwość podłączenia do podwójnego włącznika; mocowanie do sufitu na hak |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny żyrandol patynowany ze szklanymi kloszami KSARO to tradycyjna lampa sufitowa z pięcioma zaokrąglonymi ramionami. Stelaż ma w kolorze starego złota i szklane abażury ze złotą obwódką, tworzą one razem eleganckie połączenie. Lampa dobrze pasuje do salonu, jadalni, sypialni lub innych pomieszczeń urządzonych w klasycznym stylu.

