Pojedyncza patynowana lampa tradycyjna KSARO 11174/XS/1/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor PATYNA |
| Abażur | abażury ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg; możliwość podłączenia do podwójnego włącznika; mocowanie do sufitu na hak |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Pojedyncza patynowana lampa tradycyjna KSARO to klasyczny żyrandol z malowanym na kolor starego złota stelażem. Ma biały klosz wykończony złotą obwódką. Lampa daje przyjemne, ciepłe światło i pasuje do salonu, kuchni, jadalni lub sypialni urządzonych w stylu klasycznym.

