Kinkiet w skandynawskim stylu CIRKLE 1B WHITE 1971/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x G9, max 20W |
| Materiał | stal lakierowana na biało, sklejka |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny kinkiet w skandynawskim stylu. Prosta lampa o ciekawym kształcie- połączone koła ze sklejki i lakierowanej blachy po włączeniu dają ciekawy efekt. Lampa świetnie pasuje do wnętrz o minimalistycznym wystroju, dobrze komponuje się także z wystrojem pokoików dziecięcych.

