Oryginalny czarny kinkiet CIRKLE 1A BLACK 1970/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x G9, max 30W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, sklejka |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalny czarny kinkiet o prostym kształcie. Niebanalne połączenie lakierowanej stali i sklejki świetnie pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji.

