Nowoczesny czarny kinkiet CIRKLE 1B BLACK 1971/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x G9, max 20W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, sklejka |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny czarny kinkiet o oryginalnym kształcie. Modna lampa do współczesnych aranżacji, świetnie komponuje się z prostym wystrojem skandynawskim, z drewnem, minimalistycznymi meblami.

