Nowoczesny kinkiet sklejka CIRKLE 1A WHITE 1970/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 max 20W |
| Materiał | stal lakierowana na biało, sklejka |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny kinkiet sklejka. Lampa ścienna o prostym kształcie- dwa koła- z lakierowanego na biało metalu i sklejki połączono, pomiędzy nimi umieszczając żarówkę. Minimalistyczny model, który będzie pasował do wielu nowoczesnych aranżacji.

