Klasyczny kinkiet do salonu MELADE 11613- MY K1 P/1S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor MOSIĄDZ PATYNOWANY, kryształ |
| Abażur | średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny kinkiet do salonu znakomicie pasujący do tradycyjnie urządzonych wnętrz. Elegancka lampa na ścianę, idealnie dopasowana do żyrandola MELADE.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


