Patynowany klasyczny kinkiet MELADE 11613- MY K1 P/2S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 12 cm, odległość od ściany 21 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor MOSIĄDZ PATYNOWANY, kryształ |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Patynowany klasyczny kinkiet z kryształem. Niewielka, lecz bardzo dekoracyjna lampa na ścianę- uroku dodaje jej tkaninowy abażurek i kryształowy element ozdobny. Kinkiet pasuje idealnie do patynowanych żyrandoli z serii MELADE, w komplecie lampy prezentują się zachwycająco.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


