Podwójny patynowany kinkiet klasyczny MELADE 11614- MY K2 P/2S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 33 cm, odległość od ściany 18 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor MOSIĄDZ PATYNOWANY, kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Podwójny patynowany kinkiet klasyczny. Bardzo efektowny, ponadczasowy model z ozdobnymi kryształami i abażurami z tkaniny. Podwójny kinkiet zapewni światło w przedpokoju czy korytarzu, świetnie sprawdzi się także w salonie. Praktyczne a jednocześnie bardzo dekoracyjne oświetlenie dodatkowe.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


