Klasyczny żyrandol stare złoto MELADE 11611- MY 5 P/2S/J 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor MOSIĄDZ PATYNOWANY, kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny żyrandol stare złoto wyróżnia się elegancją i wysoką jakością wykonania. Zgrabne tkaninowe abażury w uniwersalnym białym kolorze sprawiają, że światło żyrandola staje się subtelne i delikatniejsze. Uwagę zwracają także kryształowe elementy ozdobne, które dodają lampie blasku.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


