Lampa wisząca kula do salonu POLARO 19056 CH/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | szkło metalizowane, stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Lampa wisząca kula do salonu. Efektowna i przyciągająca wzrok lampa wisząca ze szklanym kloszem w formie srebrnej kuli. Lampa znakomicie podkreśli nowoczesny wystrój wnętrza, srebro to kolor, który zawsze prezentuje się elegancko i wyrafinowanie.

