Nowoczesna lampa wisząca miedź POLARO 19058 CO/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | szkło metalizowane, stal lakierowana MIEDŹ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | inny |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca miedź. Modna lampa z kulistym kloszem wykonanym z metalizowanego szkła. Lampa w miedzianym kolorze to obecnie bardzo pożądany akcent we wnętrzu. Lampa kula będzie pasowała do wielu aranżacji, jej blask przyciąga uwagę i wspaniale rozświetla wnętrze.

