Lampa wiszące kule potrójne GLEBO 17607/N chrom
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Szerokość | 50 cm, średnica pojedynczej kuli 2x20 cm, 1x 25 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 25W wyłącznie żarówki LED |
| Materiał | szkło metalizowane na kolor CHROM, stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Lampa wisząca kula do salonu. Efektowna i przyciągająca wzrok lampa wisząca ze szklanym kloszem w formie srebrnej kuli. Lampa znakomicie podkreśli nowoczesny wystrój wnętrza, srebro to kolor, który zawsze prezentuje się elegancko i wyrafinowanie.

