Nowoczesna lampa wisząca kula złota POLARO 19057 G/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | szkło metalizowane, stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca kula złota. Oryginalna lampa ze szklanym kloszem w bogatym, złotym odcieniu. Ta efektowna lampa sufitowa będzie znakomitym dodatkiem do wnętrza o minimalistycznym wystroju. Złoto świetnie komponuje się z dodatkami w czerni, bieli, szarości czy naturalnym drewnie.

