Lampa wisząca w stylu industrialnym AMALE 19152 SI/N srebrna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | szkło metalizowane, stal lakierowana, mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Lampa wisząca w stylu industrialnym.Oryginalna lampa inspirowana dawnym oświetleniem fabrycznym w unowocześnionej, luksusowej wersji. Efektowna lampa zwraca uwagę błyszczącym szklanym kloszem w srebrnym odcieniu i dodatkami z mosiądzu i lakierowanej stali. Piękna lampa, która będzie wspaniale pasować do kuchni czy jadalni, jedna lub dwie lampy umieszczone nad stołem zrobią duże wrażenie.

