Lampa wisząca z szarym abażurem ERTO 14654/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max. 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, |
| Abażur | szary |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca z szarym abażurem to uniwersalny model pojedynczego zwisu idealny do zawieszenia w sypialni lub pokoju dziennym. Pasuje do współczesnych aranżacji wnętrz. Stylowy szary abażur nadaje całości nieco elegancji. Produkt polski.

