Niezwykły biały kinkiet ścienny RANG LED L 17640/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 35 cm, odległość od ściany 3 cm |
| Źródło światła | 12W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Niezwykły biały kinkiet ścienny. Minimalistyczny w prostej formie kinkiet w kształcie okręgu będzie pięknym dodatkowym elementem oświetleniowym w każdej sypialni i nie tylko. Wykonany ze stali lakierowanej na kolor biały.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 780 lm
kąt świecenia: 150 st

