Okrągły kinkiet na ścianę RANG LED S 17637/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany 3 cm |
| Źródło światła | 7W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Okrągły kinkiet na ścianę. Niezwykle unikatowy i stylowy kinkiet na ścianę, w kształcie koła w kolorze białym. Prosty a zarazem intrygujący idealnie wpasuje się w niebanalny wystój wnętrza dodatkowo odpowiednio je rozświetlając.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 265 lm
kąt świecenia: 150 st

