Czarny okrągły kinkiet RANG LED S 17634/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany 3 cm |
| Źródło światła | 7W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny okrągły kinkiet. Piękny stylowy kinkiet na ścianę, w kształcie koła w kolorze czarnym. Uniwersalny, świetnie wpasuje się zarówno do sypialni jak i salonu. Jako dodatkowe źródło światła odpowiednio rozjaśni pomieszczenie. Wykonany ze stali lakierowanej z należytą precyzją.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 235 lm
kąt świecenia: 150 st

