Klasyczny biały kinkiet RANG LED M 17638/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm, odległość od ściany 3 cm |
| Źródło światła | 9W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Klasyczny biały kinkiet. Biały kinkiet wykonany ze stali lakierowanej będzie świetnym dodatkiem do jasnych wnętrz. Wpasuje się zarówno do stylowej sypialni jak i pokoju dziecięcego. Uniwersalny, świetny jako dodatkowe źródło światła w każdym nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 520 lm
kąt świecenia: 150 st

