Niska lampa wisząca do salonu DOMINO O3023 W3 BIA/AB/01/Le 3-płomienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | AB średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁY lub dowolny z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, sposób montażu: hak, klasa szczelności IP 20 |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Niska lampa wisząca do salonu. Stylowa biała lampa z efektownymi abażurkami nie tylko pięknie oświetli wnętrze ale będzie też świetnym elementem dekoracyjnym. Białe żyrandole to niezwykle modny element wyposażenia wnętrza, pięknie komponują się z aranżacjami w pastelach, beżach, szarościach, świetnie współgrają z lubianym stylem prowansalskim.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


