Biała lampa na ścianę DOMINO O3010 K1 BIA/AB/01/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany: 28 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | AB średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolny z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała lampa na ścianę utrzymana w cieszącej się popularnością klasycznej stylistyce. Kinkiet z abażurem to świetne źródło dodatkowego, subtelnego światła a jednocześnie wspaniały element dekoracyjny. Ten stylowy kinkiet idealnie pasuje do naszych żyrandoli z serii DOMINO, w komplecie lampy prezentują się zachwycająco.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


