Elegancka złota lampa sufitowa DOMINO O3025 W5 ZL/AB/02/Le 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | AB średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 02 ECRU lub dowolny z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20, mocowanie- hak |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancka złota lampa sufitowa. Wyjątkowa złota lampa sufitowa zwieńczona zgrabnymi abażurami będzie idealnym dodatkiem do wnętrz w modnej stylistyce prowansalskiej. Jeżeli cenią Państwo klasyczne wzornictwo połączone z doskonałą jakością wykonania zachęcamy do zapoznania się z serią oświetlenia DOMINO.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


