Złoty żyrandol do sypialni DOMINO O3023 W3 ZL/AB/02/Le 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | AB średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 02 ECRU lub dowolny z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20, mocowanie- hak |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki złoty żyrandol do sypialni. Jedna z naszych nowości- żyrandol DOMINO tym razem w ciekawej skróconej wersji, która z pewnością świetnie sprawdzi się w niższych pomieszczeniach. Lampa zachwyca klasyczną sylwetką i ponadczasowym połączeniem kolorów- złota i bieli. Żyrandol został wyprodukowany w Polsce, abażury wykonano z najwyższej jakości certyfikowanych tkanin holenderskich.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


