Nowoczesna lampa wisząca z abażurem ZILDO HK/Z1ELDA/P/B PN/EL 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 55 cm, maksymalna: 355 cm, korpus lampy: 47 cm |
| Szerokość | 51,4 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL POLEROWANY, abażur |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z abażurem. Wysokiej jakości, niebanalna lampa wisząca inspirowana geometrycznymi modelami z połowy XX w. Motyw metalowych kul przykuwa uwagę i dodaje lampie stylu. Bardzo ciekawa lampa do salonu, jadalni czy sypialni, wyjątkowo starannie wykonana, świetnie pasuje do eleganckich, nowocześnie urządzonych wnętrz.

