Srebrna lampa sufitowa z abażurem ZILDO HK/Z1ELDA/SF PN/EL 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31,8 cm |
| Szerokość | 37,5 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL POLEROWANY, abażur |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Oryginalna srebrna lampa sufitowa z abażurem. 3-punktowa lampa, która wyróżnia się ciekawym wzornictwem i bardzo wysoką jakością wykonania. Forma plafonu będzie świetnym rozwiązaniem do niższych pomieszczeń, a przy tym jest równie efektowna jak tradycyjna wersja wisząca.

