Stylowy srebrny kinkiet ZILDO HK/Z1ELDA1 PN/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 29,8 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E27max 60W |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL POLEROWANY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowy srebrny kinkiet ze szklanym kloszem. Niewielka lampa na ścianę, bardzo praktyczna a przy tym- dzięki błyszczącej powierzchni i ciekawemu wzornictwu także wyjątkowo dekoracyjna. Kinkiet idealnie pasuje do lamp sufitowych z serii ZILDO, jego dużą zaletą jest znakomite wykonanie, z dużą dbałością o szczegóły i jakość materiałów, prezentowana lampa zadowoli nawet najbardziej wymagających.

