Nowoczesny srebrny żyrandol do salonu ZILDO HK/Z1ELDA5 PN/EL 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 55,6 cm, maksymalna: 205,6 cm |
| Szerokość | 68,6 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL POLEROWANY, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesny srebrny żyrandol do salonu. Oryginalny żyrandol ze szklanymi kloszami i ciekawym stelażem z motywem kul nawiązuje do nieco futurystycznych projektów z lat 50 ubiegłego wieku. 5-ramienna srebrna lampa z pewnością zwróci uwagę miłośników niebanalnego oświetlenia, prezentowany model wyróżnia się także bardzo wysoką jakością wykonania. Lampy z serii ZILDO możemy polecić do nowoczesnych, ekskluzywnie wykończonych wnętrz, z pewnością trafią w gust miłośników stylu vintage.

