Nowoczesny stylowy kinkiet do pokoju DIWA NATURE 16106/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 25 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, drewno, abażur w kolorze LEN |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny stylowy kinkiet do pokoju będzie znakomitym dodatkiem do nowocześnie urządzonej sypialni bądź salonu. Efektowny czarny stelaż doda wnętrzu wyrazistości, beżowy abażurek świetnie filtruje światło dając ciekawy efekt. Starannie wykonany kinkiet dla klientów ceniących proste lecz niebanalne dodatki.

